• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Condotti Terrace ★★★, Řím/Centro Storico

Itálie, Lazio, Řím/Centro Storico

Ubytování v Itálii, Řím/Centro Storico
Číslo objektu: IT5700.702.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.282,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt v 4. patře, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Malý kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Topení, klimatizace. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez parkovišté.
Ubytování v Itálii, Řím/Centro Storico

Informace o domě (rezidenci)

Historický bytový dům 'Condotti Terrace'. V centru obce Roma, v okrsku Piazza di Spagna, centrální poloha. V domě: výtah. Transfer z letiště (extra). Veřejné kryté parkoviště 1.6 km, extra. Obchod 50 m, potraviny 200 m, supermarket 500 m, restaurace 100 m, bar 50 m, autobusová zastávka 200 m, metro 'Barberini' 1.2 km. Pozor prosím: nedoporučujeme příjezd automobilem. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Řím/Centro Storico:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Řím - věčné město , nutno vidět a zažít. Vzpomínky připomínající různé fáze historie lidstva. Císařské paláce, rodné místo křesťanství, město Vatikán, umělecké a historické poklady evidující 25 století historie. Řím nabízí všechny druhy sportů a zábavy, spoustu kulturních možností a představení.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme