• RSS Feed

Tauernhaus Wisenegg

Rakousko, Obertauern

Römerstraße 3, 5562 Obertauern, Rakousko

Tauernhaus Wisenegg, Obertauern, Rakousko
Tauernhaus Wisenegg, Obertauern, Rakousko
Tauernhaus Wisenegg - stručné informace o ubytování:
Tauernhaus Wisenegg, který má staletou tradici, nabízí starodávnou alpskou atmosféru, která se ideálně hodí pro skvělou zimní i letní dovolenou.

Využijte snadné dostupnosti 28 lyžařských lanovek a vleků a tras mistrovství světa v severských disciplínách, a rovněž kabinových lanovek Zehnerkarbahn a Grünwaldkopflift. Z hotelu můžete vyjet rovnou na lyžích, lyže si můžete uložit do lyžárny a dopřát si návštěvu sauny, kde si můžete dokonale odpočinout po skvělém dni stráveném na sjezdovkách.

Tady můžete trávit klidné noci ve venkovsky zařízených pokojích, začít každý den bohatou snídaní formou bufetu a pochutnat si na výborné místní kuchyni při večeři formou bufetu, nebo si objednat chutné menu o 3 chodech. Den můžete zakončit příjemným popovídáním nad svým oblíbeným nápojem v hotelovém baru.

Od individuálních cestujících až po skupiny - prostě všichni jsou vítáni v Tauernhaus Wisenegg v Obertauern, jedné z nejpopulárnějších oblastí v Rakousku, kde máte zaručen dostatek sněhu. Tento hotel, který dříve nesl jméno "Tauernhospitz", býval kdysi oblíbeným místem odpočinku hrabat i členů královské rodiny při jejich cestách na jih.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, nekuřácké pokoje, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, úschova zavazadel, lyžárna, prostor pro kuřáky
sauna, lyžování, herna, solárium, knihovna, lyžařská škola
doprava na letiště, služba praní, služba žehlení, obědové balíčky, fax/kopírka
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme