• RSS Feed

Haus Salzmann

Rakousko, Bad Gastein

Schareckstr. 35, 5640 Bad Gastein, Rakousko

Haus Salzmann - stručné informace o ubytování:
Haus Salzmann nabízí velice prostorné apartmány s balkonem v klidné lokalitě v blízkosti centra města Bad Gastein. Wi-Fi a parkování jsou zdarma.

Všechny apartmány mají kuchyňský kout a slunný balkon s nádherným panoramatickým výhledem na hory kolem Bad Gasteinu. Ve všech apartmánech je k dispozici ložní prádlo, ručníky a kuchyňské potřeby. V zahradě je terasa s velkým trávníkem na opalování.

Některé apartmány jsou umístěny v Haus Hadler ve vzdálenosti 250 metrů. Tyto prostorné apartmány jsou zařízeny v tradičním stylu.

V bezprostřední blízkosti najdete několik restaurací. Poblíž Haus Salzmann najdete rovněž známé termální lázně Felsentherme.
Poskytované služby:
zahrada, terasa, topení, lyžárna, všechny prostory nekuřácké
golfové hřiště (do 3 km), rybaření, lyžování, dětské hřiště, stolní tenis, pěší turistika, gril, cyklistika, lyžařská škola
doprava na letiště, kadeřnictví/kosmetika, pronájem kol, pronájem aut, turistické informace, půjčovna lyžařského vybavení
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme