• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu San Cristoforo ★★★, Gabicce Mare

Itálie, Marche, Gabicce Mare

Ubytování v Itálii, Gabicce Mare
Číslo objektu: IT4543.150.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 12.201,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'La Diana', 1-pokojové studio 30 m2, v přízemí, stylové a útulné zařízení: 1x pohovka a 1x francouzské lůžko. Malý kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Topení (extra), klimatizace. Výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 1. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Gabicce Mare

Informace o domě (rezidenci)

Località Vallugola: Stylová, historická chalupa 'San Cristoforo', obklopen stromy a poli. Vyvýšená poloha na kopci, 700 m od moře, v zeleni. Společné: zahrada s rostlinami a stromy. Zahradní nábytek. V domě: půjčovna jízdních kol. Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Pozor prosím: auto doporučeno. Prodej místních zemědělských výrobků.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Gabicce Mare:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Prázdninová obec Gabicce Mare, jižně od známého letoviska Cattolica, mezi Rimini a Pesaro. 3 km dlouhá pláž s jemným pískem, ne moc široká, mírně se svažující. Vodní sporty všeho druhu. Hodně zábavy a rozptýlení v obou střediscích.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme