• RSS Feed

Haus Strutzenberger

Rakousko, Bad Ischl

Erlenweg 9, 4820 Bad Ischl, Rakousko

Haus Strutzenberger - stručné informace o ubytování:
Haus Strutzenberger je provozován anglickou rodinou a nabízí apartmány v klidné rezidenční čtvrti lázeňského města Bad Ischl v regionu Salzkammergut. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi.

V každém individuálně zařízeném apartmánu najdete satelitní TV a plně vybavenou kuchyň. Většina má balkon s výhledem na hory. Zajištěno je i ložní prádlo a ručníky.

Všichni hosté mohou využívat zahradu a gril. V budově je úschovna pro jízdní kola a lyže, stejně jako vyhřívaná místnost na lyžařské boty. Haus Strutzenberger má také prádelnu.

Haus Strutzenberger je situován asi 5 minut od lyžařského střediska Katrinalm. Do lyžařských areálů Dachstein West, Dachstein Krippenstein, Feuerkogel a Postalm se autem dostanete do 30 minut. Na požádání je možné zajistit přepravu.

V létě představuje Haus Strutzenberg ideální základnu pro pěší výlety a cykloturistiku v malebném regionu Salzkammergut. Jezero Wolfgangsee je jen 10 km daleko. Vyrazit můžete také na výlet do Hallstattu nebo Salcburku.

Haus Strutzenberger se nachází zhruba 10 minut chůze od centra města Bad Ischl a kongresového centra, které zároveň slouží jako divadlo.
Poskytované služby:
zahrada, nekuřácké pokoje, rodinné pokoje, trezor, topení, úschova zavazadel, lyžárna, všechny společné a soukromé prostory nekuřácké
golfové hřiště (do 3 km), lyžování, knihovna, pěší turistika, gril, cyklistika
služba praní, snídaně do pokoje, pronájem kol, kyvadlová doprava (za příplatek)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme