• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Karrer ★★★, St. Stefan im Lavanttal

Rakousko, Korutany, St. Stefan im Lavanttal

Ubytování v Rakousku, St. Stefan im Lavanttal
Číslo objektu: AT9431.150.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.289,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 50 m2, v přízemí, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na zahradu, na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Velký balkon, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt může být obsazen maximálně 4 osobami (včetně dětské postýlky). Na požádání mohou být dodatečně k pronajmutí ještě 2 dvoulůžkové pokoje a jedna koupelna/WC v horním podlaží (za poplatek).
Ubytování v Rakousku, St. Stefan im Lavanttal

Informace o domě (rezidenci)

Rieding: Ve výšce 1450 m n.m. na jihozápadním svahu Koralpe lež útulný, stylový dům 'Karrer'. Klidná, slunná poloha, přímo u lesa, 500 m od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong, altán, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 15 km, restaurace 300 m, koupaliště 15 km. Golfové hřiště 15 km, jízdárna 15 km, sedačková lanovka 1.6 km, lyžařské centrum 1.6 km, zastávka ski-busu 300 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Koralpe 1.6 km. Turistické oblasti ab Haus. Pozor prosím: auto doporučeno. V létě vás očekává obrovská turistická oblast s více jako 100 km značených turistických cest a v zimě dosáhnete krásnou lyžařskou oblast pro rodiny v několika minutách. Okresní město Wolfsberg s početnými možnosmi nákupů cca 15 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, St. Stefan im Lavanttal:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 350 - 2'240 m n.m.
Údolí Lavandtal je krásné místo na dovolenou, nejen pro své mírné podnebí. Lavanttal patří k nejpůvabnějším údolím jihovýchodního Rakouska, zejména na jaře, kdy je ve vzduchu vůně tisíce kvetoucích ovocných stromů nebo v červnu a červenci, kdy se květy horských pastvin promění v červené koberce. Údolí Lavantal je jedním z nejoblíbenějších turistických oblastí Rakouska. Udržované turistické trasy, vhodné i pro rodiny s dětmi, nabízí odpočinek uprostřed nedotčené přírody. Region je také ideálním místem pro cykloturistiku. Celkem 350 km značených turistických tras a 540 km značených tras pro horská kola. Obce Lavanttal: Reichenfels, Bad St. Leonhard, Preitenegg, Frantschach-St. Gertraud, Wolfsberg, St. Andrä, St. Paul, St. Georgen, Lavamünd. Rekreační středisko, 50 km severo-východně od Klagenfurt. V obci: bar, krytý bazén, sauna. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Oblast s bohatou sportovní nabídkou a nabídkou pro využití volného času. Z ařízení St. Andraer See bazén. Tenis (2x krytý kurt), squash, golfové hřiště 9 jamek, St. Michael. Minigolf. Rajtování. Paragliding, letní sáňkařská dráha, St. Leonhard. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Gokard-dráha, zábavný svět s Quard parcour, Tipi-vesnicí, indoor-šplhací zahrada, lukolstřelba, jízdy na vorech, nordic-walking dráhy, nostalgická dráha, běžkařské stopy a stopy pro nordic-walking, motorové a bezmotorová létání.

informace pro zimní ubytování

Pro milovníky zimy jsou k dispozici lyžařská střediska Koralpe Klippitztörl, Weinebene a Hebalm - skutečné lyžařské ráje s 90 kilometry sjezdovek. 4x sedačkové lanovky, 25x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Skibus. 'Lavantaler Pisten' splní požadavky všech, jak sportovců, tak nesportovců. K dispozici jsou mírné svahy pro děti a začátečníky, tak i svahy pro zkušené lyžaře.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme