• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Jardins de la Clape ★★, Narbonne-Plage

Francie, Hérault-Aude, Narbonne-Plage

Ubytování ve Francii, Narbonne-Plage
Číslo objektu: FR6639.390.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.745,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům 52 m2 na 3 podlažích, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka), video, rádio a CD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. Vstup na lodžii. Terasa 15 m2, jihozápadní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Parkování.
Ubytování ve Francii, Narbonne-Plage

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Les Jardins de la Clape'. 800 m od centra Narbonne-Plage, 500 m od moře. Obchod, potraviny, restaurace 800 m, autobusová zastávka 100 m. Dětská mateřská školka 50 m. Atrakce v blízkosti: Réserve Africaine de Sigean 33 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Narbonne-Plage:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 80 km severně od Perpignan, 165 km jiho-východně od Toulouse, 105 km jižně od Montpellier. Pro rodiny vhodné zařízení Narbonne Plage sousedí se St Pierre Sur Mer. Navštivte Narbonne se svými historickými památkami: 'Les Halles' z roku 1901, katedrálu se svými poklady, 'Via Domitia'. 'Domaine de l'Hospitalet' s 52 ha vinic (AOC klasifikoivané, poloha na svahu Languedoc)- 7 km od masivu Clap. Pozoruhodná je výroba medu v 'Miellerie des Clauses' v Montseret. Med a víno jsou přírodním dědictvím oblasti Aude.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 5 km. Bazén vyhřívaný. Aquapark 'AQUAJET'. Sportovní přístav de Narbonne-Plage. Škola plachtění. Tenis (5x venkovní kurt). Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště, zábavní park 'PIRAT PARK à Gruissan' 12 km. Noční trh v červnu, červenci a srpnu. Řada restaurací s rybími specialitami. Turistické a cyklistické výlety v Clape Massiv. Vyhřívaný bazén se nachází v 'Eva Sport', kde je také posilovna.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme