• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu DUJMOVIC ZELJKA ★★★, Krk/Baška

Chorvatsko, Kvarner/ostrovy, Krk/Baška

Ubytování v Chorvatsku, Krk/Baška
Číslo objektu: HR3290.624.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.814,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt 'Marinko A4 br.2 K1BM', pro 4 osob, 38 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření povoleno. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák a lednicí. Sprcha/WC. Balkon 4 m2, zahradní nábytek.
Ubytování v Chorvatsku, Krk/Baška

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'DUJMOVIC ZELJKA'. Zařízení domu: klimatizace. Možnosti parkování: parkoviště u domu. Okolí domu: ohniště (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: supermarket 450 m, restaurace 500 m, oblázková pláž 550 m, autobusová zastávka 800 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Krk/Baška:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Proslulé, vhodné pro rodinou rekreaci, kouzelné letovisko, na jihu ostrova přímo u moře, idilická poloha s pěkným výhledem, 18 km jiho-západně od Krk, 30 km jiho-západně od Malinska. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum. K tomu: lékárna, lékař. Sáňkařská dráha. Doprava letadlem: letiště Rijeka (RIJ), 40 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, délka 2 km, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Plachtění, surfování. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). Letní sáňkařská dráha. Turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme