• RSS Feed

Romantik Parkhotel Graz

Rakousko, Graz

Leonhardstraße 8, 8010 Graz, Rakousko

Romantik Parkhotel Graz, Graz, Rakousko
Romantik Parkhotel Graz, Graz, Rakousko
Romantik Parkhotel Graz - stručné informace o ubytování:
Romantik Parkhotel Graz se nachází v centru Grazu (Štýrského Hradce) a má vlastní prostorné parkoviště, které je zdarma. V celé budově funguje Wi-Fi a nechybí ani gurmánská restaurace.

Všechny stylové pokoje jsou vybavené vším potřebným pro pohodlný pobyt. Mají elegantní koupelnu, klimatizací, telefon a mnoho dalšího.

Hotelová restaurace je vyhlášená svojí výbornou regionální kuchyní a vinným sklepem. Parkhotel Graz dále provozuje koktejlový bar, kavárnu Winter Garden Café a v létě zahrádku Biedermeier Garden.

Romantik Parkhotel Graz se nachází v historickém centru u městského parku, který je hned za rohem. V blízkosti je také opera, divadlo a krásná katedrála. Pěšky od hotelu dojdete ke kulturnímu domu 'Kunsthaus', nejnovějšímu architektonickému skvostu města, i na kopec Schlossberg a k nejvýznamnějším muzeím.

Parkhotel Graz se nachází 10 km od letiště Graz.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, zahrada, nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, trezor, topení, úschova zavazadel, klimatizace
sauna, fitness centrum, lázně a wellness, masáže, krytý bazén (po celý rok)
pokojová služba, společenské prostory, business centrum, služba praní, čištění oděvů, snídaně do pokoje, služba žehlení, svatební apartmá, směnárna, pronájem kol, pronájem aut, fax/kopírka, rezervace vstupenek
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme