• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Sebastian ★★★, Kufstein

Rakousko, Tyrolsko, Kufstein

Ubytování v Rakousku, Kufstein
Číslo objektu: AT6330.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.813,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 85 m2 na 2 podlažích: 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. Vstup, jídelní kout. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, kabelová TV a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace, terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: vysavač, žehlička.
Ubytování v Rakousku, Kufstein

Informace o domě (rezidenci)

Schwoich: Chata 'Sebastian'. 1.5 km od centra, klidná, slunná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: louka k odpočinku 400 m2. Zahradní nábytek. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km, restaurace 1.5 km. Vlek 100 m, sedačková lanovka 4 km, běžkařské stopy 40 m. Jezero ke koupání 700 m. Turistické cesty od domu. Chalet leží rovnou na sjezdovce, pouze 100 m od malého vleku (jen při sněhu a pouze pro začátečníky a děti). Malá domácí zvířata povolena.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kufstein:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 584 m n.m.
Hluboké lesy, kříšťálově čisté horské potoky, sťavnatě zelené horske pastviny, kořeněný vzduch a překrásný výhled na horu Wilder Kaiser, to jsou ideální ,přednosti pro dny dovolené, v klidu a přirozenosti. Pozoruhodné: pevnost Kufstein, bohatýrské varhany zaznívají denně o 12 hod. Vesnice s 2'200 obyvatel, 6 km jižně od Kufstein.

informace pro letní ubytování

Jezera Hintersteinsee (13 km), Hechtsee (10 km). , jezero ke koupání, vhodné pro děti. Bazén vyhřívaný, 3 km. Kánoe, rafting. Tenis. Minigolf 5 km. Rajtování. Turistické cesty, horské túry. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser, 10 km, poloha údolní stanice 730 m. 2x horské dráhy, 2x kabinkové lanovky, 35x sedačkové lanovky, 45x vleky. Sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km (osvětlených), zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Skibus. Schwoich 5 km. Lyžařský svět s 250 km sjezdovek. Diskotéky a puby v Soell.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme