• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Inntalblick ★★★, Wattens

Rakousko, Tyrolsko, Wattens

Ubytování v Rakousku, Wattens
Číslo objektu: AT6112.55.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.228,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová chata 90 m2, renovovaná v roce 2013, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, TV-satelit a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Průchozí pokoj, 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, gril), kamna na dřevo. Sprcha, sprcha/WC. E-topení. Balkon 15 m2, terasa 40 m2. Lehátka (5x). Velmi pěkný panoramatický výhled na hory, do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pokoj s dvoulůžkem je průchozí. Velké kryté místo k sezení na balkoně.
Ubytování v Rakousku, Wattens

Informace o domě (rezidenci)

Ve výšce 1250 m n.m. vysoko nad údolím řeky I nn chata 'Inntalblick'. 8 km od centra Wattens, samostatně stojící, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u lesa, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 400 m2 (oplocená), louka k odpočinku. Ping-pong, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: sauna, solárium (vše zahrnuto v ceně), relaxační místnost, slunná terasa, lyžárna. Příjezd končí 50 m od objektu (800 m přírodní cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo, 50 m. Potraviny 8 km, restaurace 2.5 km, nádraží 9 km, koupaliště 8 km. Tenis 8 km, jízdárna 9 km, vlek 200 m, zastávka ski-busu 8 km, lyžařská škola 4 km, sáňkařská dráha 200 m, kluziště 8 km. Atrakce v blízkosti: Swarovski Kristallwelten 8 km, Innsbruck 25 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Tulfes 12 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Na sousedním statku prodej zemědělských produktů. Elektrické masážní lůžko k dispozici (bez příplatku). Turistické cesty přímo od domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Wattens:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 567 m n.m.
Známá obec s 7'300 obyvatel, 15 km východně od Innsbruck. V obci: bar, fitness-centrum, sauna. Další možnosti. Wattens je kolébkou podniku Swarovski Group a nejstarší papírny Rakouska. Obzvlášť unikátní je křišťálový svět Swarovski, který patří mezi nejnavštěvovanější atrakce v Rakousku. Návštěvníci Wattens jsou rovněž fascinovány jedinečným muzeem psaních strojů, vlastivědným muzeem nebo průmyslovým muzeem.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Možnosti horolezení, historická okružní turistická cesta. Wattenberg nabízí turistiku, horskou cykloturistiku a mnoho možností k odpočinkovému požitku. Kugelwald: Největší dřevěná dráha na světě.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Glungezer, 6 km, poloha údolní stanice 950 m. 2x sedačkové lanovky, 5x vleky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Zimní turistické cesty 10 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus. Vandrování sněhem se sněhurami.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme