• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Camporbiano ★★★★, Gambassi Terme

Itálie, Chianti, Gambassi Terme

Ubytování v Itálii, Gambassi Terme
Číslo objektu: IT5237.960.1

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 7 pokojů z toho je 6 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 42.399,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

8-pokojový dům 230 m2 na 3 podlažích, v přízemí, stylové a vkusné zařízení: velký obývací pokoj, otevřený krb, TV-satelit, CD a stereo přehrávač. Vstup na zahradu, na verandu. Otevřená jídelna. Velký pokoj s dvoulůžkem. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Vstup na verandu. Koupelna/bidet/WC. Ve spodním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/bidet/WC. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji 2x lůžko. Koupelna/bidet/WC. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (kryté). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Suterén je mezipatro (polosnížené). Oba pokoje v horním podlaží s balkonem. Dřevo do krbu k dispozici. Každou sobotu úklid bytu.
Ubytování v Itálii, Gambassi Terme

Informace o domě (rezidenci)

Krásně zrestaurovaná vila z přírodního kamene Camporbiano, 6 km od San Gimignano. Vinice, olivové háje a rozlehlé lesy charakterizují tuto oblast Toskánska. Je ideálním výchozím bodem k návštevám Florencie, Sieny (obojí 50 km), Pisy (70 km). Rozlehlá, udržovaná zahrada nabízí příjemné posezené, nachází se zde bazén a terasa. Část domu je obklopena krytou lodžií se zděným vnějším krbem, ideální pro stravování venku. K 8 ha zařízení patří soukromý les s vysokými stromy, ve kterém je cca 1,5 km dlouhý okruh pro jogging nebo vycházky. Vkusné zařízení ve stylu toskánských venkovských domů s podlahami z pálených cihel a dřevěným trámovím dodávají vile rustikální atmosféru. Vila 'Camporbiano'. Samostatně stojící poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 5'000 m2, bazén (6 x 12 m, hloubka 150 cm, 26.04.-04.10.). Zahradní nábytek. Výměna povlečení 1x týdně. Kuchař na vyžádání (extra). Parkovací místo (kryté). Obchod 7 km, autobusová zastávka 3 km, nádraží 'Castelfiorentino' 18 km, písečná pláž 65 km. Tenis 10 km, jízdárna 10 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Gambassi Terme:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 330 m n.m.
Tyto malé termální lázně jsou uprostřed kopcovité krajiny Val d'Elsa.Pramen těchto lázní se doporučuje při žaludečních a jaterních onemocnění. Malé, klidné termální lázně s 4'700 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě, na samotě poloha, 50 km jiho-západně od Firenze, 45 km severo-západně od Siena, 60 km jiho-východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme