• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Amalfi Coast ★★★★★, Amalfi

Itálie, Amalfi - pobřeží, Amalfi

Ubytování v Itálii, Amalfi
Číslo objektu: IT6080.500.1

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 8 pokojů z toho je 6 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 253.373,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojová vila 250 m2 na 3 podlažích, pěkné a vkusné zařízení: malý vstup. 1x velký pokoj s panoramatickým oknem, 1x pohovka, 1x francouzské lůžko, koupelna/sprcha/WC, vířivou vanou a TV-satelit. Vstup na balkon. Topení (extra), klimatizace (extra). Ve spodním patře: velký obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/bidet/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem s panoramatickým oknem, koupelna/sprcha/WC a vířivou vanou. Velká jídelna. Vstup na terasu. Velká kuchyně (8 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu. 3x velká terasa, zahradní sezení, altán. Zahradní nábytek, gril, lehátka, místo k posezení. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka, telefon, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 2-3. Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů. Terasa a venkovní plocha jsou na různých úrovních. Dva dvoulůžkové pokoje se sprchou/bidet/WC jsou ve vedlejší budově.
Ubytování v Itálii, Amalfi

Informace o domě (rezidenci)

Amalfi: Pěkná vila 'Amalfi Coast', obklopen stromy. 3 km od centra Amalfi, klidná, slunná poloha, 1 km od moře, 1 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: bazén (8 x 4 m, hloubka 150 - 220 cm, 06.04.-26.10.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, pergola, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: slunná terasa. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid 5x týdně (v ceně). Kuchař na vyžádání (extra). Donáška pečiva a snídaně na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo č. 2-3 na pozemku. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 300 m, bar 3 km, internetová kavárna 3 km, autobusová zastávka 100 m, oblázková pláž 1 km (malý), potápěčské centrum 3 km. Atrakce v blízkosti: Positano 20 km, Sorrento 32 km, Naples 60 km, Salerno 30 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné (extra). Hlavní silnice v blízkosti.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Amalfi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Amalfi, římského původu, na krásném místě Costiera Amalfitana, proslulé svým krásným mořem, dobrým jídlem a laskavostí obyvatel. Nádherné výlety na Capri, Ischia, Pompei a Positano.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme