• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Loano Village ★★★, Loano

Itálie, Ligurie Riviera Ponente, Loano

Ubytování v Itálii, Loano
Číslo objektu: IT1905.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.355,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem s posuvnými dveřmi. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení, klimatizace. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů.
Ubytování v Itálii, Loano

Informace o domě (rezidenci)

Velké rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Loano Village'. 1.5 km od centra Loano, 1.5 km od moře. Společné: pozemek 4 ha s trávníkem a stromy, bazén, krytý bazén (01.01.-25.10.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, přístup na internet, whirlpool, kiosek, výtah, prádelna (společné, extra), vytápění pouze od 15.10. do 15.04.. Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště 50 m. Pozor prosím: animace v sezóně. Hlídání dětí možné (extra). Zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Loano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vhodné pro rodinou rekreaci lázně pro léčbu dýchacích cest, na západě regionu přímo u moře, 85 km západně od Genova. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme