• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Runnimoos ★★★, Laterns

Rakousko, Vorarlbersko, Laterns

Ubytování v Rakousku, Laterns
Číslo objektu: AT6830.100.1

Ubytování pro 20 osob, k dispozici 12 pokojů z toho je 10 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 39.545,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

12-pokojový dům 480 m2 na 4 podlažích, vkusné zařízení: herní místnost. 4x sprcha. V horním patře: velká jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka). Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, 1 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, gril, parní zařízení), podávací okénko. 4x WC zvlášť. Ve 2. patře: 4x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 3x lůžko. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, kuchyňským koutem a TV-satelit. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka a TV-satelit. 2x WC zvlášť. V podkroví: 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit (plochá obrazovka). 1x velký dětský pokoj, 6x lůžko. 2x WC zvlášť. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Rakousku, Laterns

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní chata, ideální pro pobyt s dětmi. 'Runnimoos', renovovaný v roce 2013. Na kraji obce, klidná, slunná poloha ve svahu, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, zahrada. Gril, ohniště. V domě: herní místnost, stolní fotbal, lyžárna. Kuchař na vyžádání. Donáška pečiva, donáška nápojů, snídaně a polopenze na vyžádání. Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.6 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 50 m, sedačková lanovka 1 km, půjčovna lyží 1 km, lyžařská škola 1 km, sáňkařská dráha 1 km. Známá jezera v okolí: Bodensee 38 km. Pozor prosím: vhodné pro společenské akce. V případě dobrých sněhových podmínek je dům dostupný přímo na lyžích. Majitel objektu bydlí ve stejném domě.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Laterns:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Klidné místo ve stejnojmenném postranním údolí Rheintal. Ze směru Rankweil (11 km) leží uprostřed Vorarlberg a zve k výletům do blízkého Liechtenstein, do Švýcarska a k Bodensee se všemi svými pamětihodnostmi.

informace pro letní ubytování

Nedotčená příroda, 150 km značených turistických cest, jízda na horském kole, moderní a atraktivní letní sáňkařská dráha Voralbergs s fitness a zařízením pro volný čas, jezdectví, rybaření, otevřené koupaliště, tenis.

informace pro zimní ubytování

Rodinná lyžařská oblast Gapfohl s jistotou sněhu s 9 vleky 27 km upravených sjezdovek, lyžařská škola, dětská lyžařská škola, místo pro děti s opatrovnictvím zdarma, přírodní sáňkařská dráha, lyžařská turistika a noční sjezdování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme