• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Chemnitz ★★, Münchehofe

Německo, Brandenbursko, Münchehofe

Ubytování v Německu, Münchehofe
Číslo objektu: DE9020.100.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.258,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový bungalov 35 m2, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a rádio. 1x pokoj, 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Plynové topení. Lůžka nad sebou jsou vhodná pro děti.
Ubytování v Německu, Münchehofe

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační osada 'Chemnitz'. Na kraji obce, klidná poloha ve svahu, 400 m od jezera, ve slepé ulici, v lese. K dispozici pouze pro Vás: pozemek s trávníkem. Terasa, zahradní nábytek, gril, parkovací místo. Obchod 9 km, potraviny 9 km, restaurace 9 km, nádraží 'Obersdorf' 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Rybaření povoleno (nutné povolení) (extra). Fotografie domu je jen příkladem. Terasovitě uspořádané zařízení, mimo provoz, sestává z 25 bungalovů (dřevěný stavební styl s přístupem schody), 400 m od jezera 'Grosser Klobichsee' rybolov, koupání, veslování) s vlastním kotvištěm. Pronájem člnů a jízdních kol (extra), stejně jako prodej povolení k lovu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Münchehofe:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rekreační obec přímo u jezera Grossen Klobichsee, 7 km od Buckow, 10 km od Müncheberg, 50 km od Frankfurt/Oder. Veškeré služby, Müncheberg, 10 km. Muenchehofe v maerkišském Švýcarsku nabízí 'Natur Pur' stranou provozu s ideálním místem pro rybolov. Výletní možnosti do metropole Berlína, do Potsdam se zámkem Sansoussi (122km), nebo do Bernau (60 km).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme