• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Canneto ★★, Marina di Andora

Itálie, Ligurie Riviera Ponente, Marina di Andora

Ubytování v Itálii, Marina di Andora
Číslo objektu: IT1850.400.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.702,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2, v přízemí, pěkné zařízení: otevřený vstup, 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Boiler (80 l). Zahrada 30 m2. Gril. Výhled do údolí. Pozor prosím: soukromý vstup. Přímý výstup z kuchyně do zahrady. Výška koupelny 1,8 m.
Ubytování v Itálii, Marina di Andora

Informace o domě (rezidenci)

Stellanello 10 km od Andora: Starý, stylový vícegenerační dům 'Canneto', 300 m n.m., z 16. století, renovovaný v roce 2010. Osada Canneto 2.5 km od centra Stellanello, klidná, vyvýšená poloha ve svahu, oblast se slabým provozem, 14 km od moře. V domě: pračka (společné). 2 km dlouhý, úzký příjezd vede až k objektu. 20 m cesta se schodištěm k domu. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 3 km, restaurace 3 km, písečná pláž 14 km. Jízdárna 5 km. Atrakce v blízkosti: Alassio 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Marina di Andora:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

V oblasti Andora najdete rozlicnou krajinu, od morskeho pobrezi s pisecnymi a oblazkovymi plazemi, az po kopce a hory. Genova 95 km. Savona 40 km. Nekolik druhu sportu a zabavy. Tenis a bazeny. A letovisko.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme