• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Karina 17-A ★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.700.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 4.697,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 28 m2 v 17. patře, velmi jednoduché zařízení: vstup, 1x francouzské lůžko. Obývací pokoj/jídelna. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon. Pěkný výhled na krajinu.
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

Velmi jednoduchý bytový dům 'Karina 17-A', 18-podlažní. Ve čtvrti Muga, v centru obce Empuriabrava, 100 m od moře, 100 m plaz, nutno přejít silnici. V domě: výtah. Supermarket 300 m, restaurace 100 m, bar 50 m, písečná pláž 'Empuriabrava' 100 m. Sportovní přístav 2 km, golfové hřiště 4 km, tenis 3 km, minigolf 1.3 km, jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Centro paracaidismo y túnel del viento 3 km, Parque Acuático 'Aquabrava' Roses 9 km, Casino y festival de Peralada 14 km, Museo Dalí de Figueres 15 km, Ruïnes de Sant Martí de Empúries 21 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme