• RSS Feed

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Tyn ★★★★, Doksy/Máchovo jezero

Česká republika, Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše, Doksy/Máchovo jezero

Ubytování v České republice, Doksy/Máchovo jezero
Číslo objektu: CZ4720.100.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 7 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 22.849,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

7-pokojový dům 320 m2 na 3 podlažích, komfortní a útulné zařízení: jídelna, otevřený krb, TV-satelit, rádio a CD. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: otevřený velký obývací pokoj, otevřený krb. Obývací pokoj/ložnice, 1x francouzské lůžko. Malý obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko. Sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Koupelna/bidet/WC. E-topení. Malá terasa, zahradní sezení. Gril. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům.
Ubytování v České republice, Doksy/Máchovo jezero

Informace o domě (rezidenci)

Týn, 6 km od Doksy: Historický panský dům 'Tyn', 3-podlažní, z 16. století, renovovaný v roce 1998, obklopen stromy a loukami. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada 1'000 m2 (oplocená) s trávníkem a stromy, bazén (nezapuštěný) (7 x 3 m, 01.06.-31.08., extra). Zahradní sezení, terasa, gril (houpačka). V domě: biliár. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo (extra) na pozemku. Potraviny 3 km, restaurace 3 km, pláž ke koupání 6 km, jezero ke koupání 6 km. Tenis 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Doksy/Máchovo jezero:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 275 m n.m.
Doksy a Staré Splavy jsou nejznámější a nejvyhledávanější rekreační střediska severních Čech. Vznik Doks se datuje do druhé poloviny 13. století. Dominantu města tvoří náměstí s mariánským sousoším ze 17. století a kostel sv. Bartoloměje z r. 1638 se vzácnou kopií sošky Panny Marie Montserratské, tzv. Černé Madony. Pod náměstím se nachází původně renesanční zámek, upravený do dnešní podoby v 19. století. Romantická krajina v okolí Máchova jezera láká návštěvníky odnepaměti. Tajemné rokle, bizardní skalní útvary a rozlehlá vodní plocha představují inspiraci pro umělce a ráj odpočinku pro všechny návštěvníky. Máchův kraj je jedinečný širokou nabídkou příležitostí k trávení volného času. Můžete navštívit zříceniny středověkých hradů (Bezděz, Houska, Kokořín, Lemberk), využít husté sítě cyklostezek nebo celý den proležet na krásné pláži u jezera. Známé, idylické letní rekreační středisko s 5'000 obyvatel, 15 km od Česká Lípa. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Machovo jezero. Pláž. Písečná pláž. Aquapark. Plachtění, surfování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme