• RSS Feed

Hotel Teichwirt

Rakousko, Fladnitz an der Teichalm

Teichalm 41, 8163 Fladnitz an der Teichalm, Rakousko

Hotel Teichwirt, Fladnitz an der Teichalm, Rakousko
Hotel Teichwirt, Fladnitz an der Teichalm, Rakousko
Hotel Teichwirt - stručné informace o ubytování:
Hotel Teichwirt se nachází 1200 metrů nad mořem přímo u idylického jezera Teichalm. Nabízí tradiční štýrskou restauraci, lázně a zahradu s trávníkem na opalování.

V lázeňském areálu na vás čeká finská sauna, stylová parní sauna, infračervená kabina, relaxační prostor se stěnou ze solných kvádrů, které vytvářejí zdravé vnitřní klima, a vířivka s panoramatickým výhledem.

V nabídce restaurace nechybějí ani místní speciality z hovězího masa a ryb z hotelového rybníku. V hotelové kavárně si můžete pochutnat na domácích koláčích, pečivu a zmrzlině.

Hotel Teichwirt se nachází v samém srdci přírodní rezervace Almenland Teichalm-Sommeralm. V bezprostřední blízkosti vede spousta turistických cest, tras pro horská kola i běžkařských tratí. Na sjezdovky se lze snadno dostat také pěšky.
Poskytované služby:
restaurace, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, trezor, topení, lyžárna, prostor pro kuřáky
tenisový kurt, sauna, rybaření, lyžování, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, vířivka, pěší turistika, cyklistika, bowling, turecká/parní lázeň, lyžařská škola
pokojová služba, společenské prostory, obchod se suvenýry, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, fax/kopírka, přímo u sjezdovky
Internet:
Internetové připojení přes modem je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme