• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Ferienpark Ronshausen ★★★, Ronshausen

Německo, Hesenská vrchovina, Ronshausen

Ubytování v Německu, Ronshausen
Číslo objektu: DE6447.100.5

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 5.656,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 59 m2, v přízemí: obývací pokoj, TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Z dvoulůžkového pokoje se po svislém žebříku dostanete do velmi zkoseného výklenku s možností spaní (výška není vhodná pro dospělé osoby). Někdy jsou v dvoulůžkovém pokoji místo dvoulůžka, dvě samostatná lůžka.
Ubytování v Německu, Ronshausen

Informace o domě (rezidenci)

Machtlos 7 km od Ronshausen: Útulné rekreační středisko 'Ferienpark Ronshausen', obklopen stromy a poli. Mimo obec, klidná poloha ve svahu. Společné: krytý bazén (14 x 5 m). Tenis (extra), ping-pong, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna (extra), solárium (extra), herní místnost, možnosti nákupu, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Donáška pečiva a snídaně na vyžádání. Centrální parkoviště. Supermarket 7 km, nádraží 'Ronshausen' 7 km, koupaliště 6 km. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů, auto doporučeno. Animace v sezóně. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem. 100 km turistických tras od parku. Rekreační park sestává ze 166 domků (některé ve tvaru písmene A) terasovitě uspořádaných, výbavených podle momentálního vkusu majitele. Společné: bedminton, streetball, street hokej, boccia a venkovní šachy (některé aktivity za poplatek). Na požádání zapůjčení kol a sání. V rámci parku není povolen automobilový provoz, sběrné parkoviště na kraji zařízení, je však povolené na- a vyložení zavazadel.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Ronshausen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé lázně pro léčbu dýchacích cest, 6 km jižně od Bebra, 26 km východně od Bad Hersfeld, 45 km západně od Eisenach. Veškeré služby, Bebra. V obci: obchody, potraviny, krytý bazén. Dominantou obce je středověký románsko-gotický opevněný kostel, který je obklopen domy z hrázděného zdiva. Díky výhodné poloze uprostřed Německa jsou lehce dostupné mnohé pamětihodnosti: město Weimar, Erfurt, Eisenach, Bad Hersfeld, Fulda a Berba. V létě je otevřeno koupaliště 'Badepark Ronshausen'.

informace pro letní ubytování

Bazén. Tenis. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). 118 km turistické cesty. Cyklistické cesty. Dětské hřiště. Nordic walking. Přírodní naučné stezky.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme