• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Nef des Sables ★★, Port Leucate

Francie, Hérault-Aude, Port Leucate

Ubytování ve Francii, Port Leucate
Číslo objektu: FR6650.120.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.746,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj, TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Nika, 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/WC. K dispozici: pračka. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Prosklená lodžie jako obytný roh s částečným výhledem na moře.
Ubytování ve Francii, Port Leucate

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Nef des Sables'. V obci, 50 m od moře. Parkovací místo. Obchodní centrum 350 m, restaurace 150 m. Sportovní přístav 400 m, tenis 450 m. Atrakce v blízkosti: Réserve Africaine de sigean 35 km, Aqualand. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Port Leucate:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Port-Leucate leží na hranici oblasti Aude a východních Pyrenejí. Dlouhé písčité pláže na Středozemním moři. V blízkosti rybník Leucate, který je splavnými kanály spojen s mořem (otevřené od 15. 03. do 15. 09.). Rušné letovisko přímo u moře, 30 km od Perpignan, 45 km od Narbonne. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Sportovní přístav. Tenis. Minigolf. Cyklistické cesty. Zábavní park. Nudistická pláž 6 km. Port-Leucate je dobrý výchozí bod pro prozkoumání vnitrozemí s bohatým přírodním a historickým dědictvím.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme