• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Wassertheureralm ★★, Dellach

Rakousko, Korutany, Dellach

Ubytování v Rakousku, Dellach
Číslo objektu: AT9772.200.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.404,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová chata 120 m2 na 2 podlažích, jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj, jídelní stůl. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně, kamna na dřevo. Ve spodním patře: sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 3x dvoulůžko. Velké zahradní sezení. Nádherný panoramatický výhled do údolí a na krajinu. Sprcha/WC ve spodním poschodí jsou přístupné venkovními dveřmi.
Ubytování v Rakousku, Dellach

Informace o domě (rezidenci)

Greifenburg 8 km od Dellach: Jednoduchá chata 'Wassertheureralm'. Nad Greifenburg, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 3'000 m2 (oplocený). Neupravený příjezd. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 11 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 11 km, koupaliště 11 km, krytý bazén 36 km. Golfové hřiště 14 km, tenis 11 km, jízdárna 14 km, lanová dráha 20 km, vlek 300 m, lyžařská škola 18 km, sáňkařská dráha 50 m, běžkařské stopy 11 km, kluziště 11 km. Známá jezera v okolí: Badesee Greifenburg 2 km, Weissensee 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Chalet se nachází na horské pastvině v cca 1400 m n.m. Během léta je možnost turistických výletů a v zimě je v provozu malý lyžařský vlek, cca 300 m vedle domu a restaurace u lyžařského vleku. Tato oblast je velmi vhodná pro otestování modelu letadla nebo paragliding do údolí. Na farmě majitele si můžete zakoupit zemědělské produkty, jako jsou vejce, slanina, kořalka a klobásy. Pes je povolen pouze na dotaz (15,00 EUR/zvíře/týden).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Dellach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 614 m n.m.
Dellach v nádherné krajině nabízí nezaměnitelný vesnický charakter a tím nabízí idealní předpoklady k posílení těla a duše. Vhodné pro rodinou rekreaci lázně pro léčbu dýchacích cest s 1'800 obyvatel, 25 km východně od Lienz. V obci: restaurace, diskotéka, krytý bazén, sauna, 25 km.

informace pro letní ubytování

Moderní závavný otevřený bazén s vodní skluzavkou. Vodní sporty, 20 km. Tenis (2x venkovní kurt), golfové hřiště 9 jamek, Berg 5 km. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Na běžkařské stopě čtyř zemí která vede z Cortina oblastmi Venetioen, jižním a východním Tyrolskem a Korutany až do údolí Drau - jsou podél 200 km dlouhé stopy, krajinou obzvláštní krásy, početné hodnotné kulturní památky. Bruslařská hala, metaná. Další lyžařská střediska: Emberger Alm 20 km, Weissensee 20 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme