• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Bauer ★★★, Görtschach

Rakousko, Korutany, Görtschach

Ubytování v Rakousku, Görtschach
Číslo objektu: AT9615.120.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.287,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová chata 120 m2 na 2 podlažích, stylové a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. V podkroví: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x malý pokoj, 1x lůžko. Vstup na balkon. Balkon, velká terasa, zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Velmi pěkný výhled na jezero, na hory a na krajinu. Povolena dobře vychovaná domácí zvířata.
Ubytování v Rakousku, Görtschach

Informace o domě (rezidenci)

Pressegger See 5 km od Hermagor: Idylicky položen chata 'Bauer'. Na kraji obce, klidná, slunná poloha na kopci, 200 m od jezera, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. Terasa (70 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: lyžárna, ústřední topení, pračka. Parkovací místo na pozemku. Supermarket 7 km, autobusová zastávka 200 m, krytý bazén 30 km, zátoka ke koupání 200 m. Golfové hřiště 15 km, visutá lanovka 10 km, vlek 10 km, lyžařská škola 10 km, sáňkařská dráha 6 km, běžkařské stopy 1 km, kluziště 200 m. Ideální výchozí bod pro početné aktivity, pouze 200 m od jezera Pressergersee, početné cyklistické a turistické cesty přimo od domovních dveří. V okolí je mnoho oblíbených drah pro motorkáře. .
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Görtschach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 600 - 2'050 m n.m.
Hermagor v údolí Gailtal leží u jezera PresseggeSee, obklopený horami, lesy a loukami. Rekreační středisko, 37 km západně od Villach. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání Presserggersee s obrovskou vodní skluzavkou, zábavný park, labyrint ve skále se zahradou ke šplnáhí, návštěva sýrárny, Geo-Trail (5 geologických naučných stezekl), jedinčná přírodní divadlo: Wulfenis - modře kvetoucí zázračná květina v Nassfeld, soutězka Garnitzenklamm,dolomitská silnice - 300 km kolem Alp Garnische Alpen a Dolomity. Bazén. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis (8x venkovní kurt, 2x krytý kurt). Minigolf. Rajtování. Rybaření. 3x kabinkové lanovky, 1x sedačková lanovka 400 km turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Zábavní park.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská oblast Nassfeld je největší, nejmodernější, mnohotvárná a na sníh jistá lyžařská oblast v Korutanech. Zde se do lyžařského sportu investuje běžně i do budoucnosti. Nassfeld náleží k deseti nejlepším lyžařským top-oblastem Rakouska. Lyžařské středisko Skiarena Nassfeld, poloha údolní stanice 610 m, počet přepravních zařízení: 30x celkem. 5x kabinkové lanovky, 8x sedačkové lanovky, 17x vleky. Celkem 100 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 200 km, 9 km vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty 50 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, tenisová hala (2x kurt). Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme