• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Los Girasoles Nº23 ★★★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.489.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 29.816,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový řadový dům 130 m2 na 3 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, jídelní stůl, TV a klimatizace. Vstup na terasu, k bazénu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka), bar. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 90 cm), TV. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 90 cm), koupelna/WC. Vstup na terasu. Koupelna/bidet/WC. Terasa 15 m2, terasa 8 m2. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: pračka, sušička. Garáž. Pozor prosím: TV jen ES, FR. Garáž pro dvě auta je v suterénu domu.
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

Gran Reserva: Komfortní řadový dům 'Los Girasoles Nº23', 3-podlažní. V centru obce Empuriabrava, centrální poloha, 50 m od moře. Společné: udržovaná zahrada trávníkem, bazén (01.06.-30.09.) s vnitřními schůdky. Garáž. Supermarket 200 m, obchodní centrum 100 m, restaurace, bar 30 m, písečná pláž 'Empuriabrava' 50 m. Sportovní přístav 1 km, golfové hřiště 18 km, tenis 3 km, jízdárna 4 km. Atrakce v blízkosti: Atracción túnel del viento 3 km, Parque Acuático Roses 10 km, Museo Dalí Figueres 15 km, Castillo de Perelada 12 km, Ruïnas de St. Martí de Empúries 21 km. Pozor prosím: zařízení je v noci střeženo.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme