• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Waldegg ★★★★, Haus

Rakousko, Štýrsko, Haus

Ubytování v Rakousku, Haus
Číslo objektu: AT8967.1.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.199,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 150 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, stereo přehrávač a kachlová kamna. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička), podávací okénko, jídelní kout. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko. Koupelna/WC, WC zvlášť. Balkon, terasa, zahradní sezení. Odkládací místnost. Pěkný výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pokoje v horním podlaží jsou zkosené. Všechny pokoje s balkonem.
Ubytování v Rakousku, Haus

Informace o domě (rezidenci)

Haus 6 km od Schladming: Pohodlný, pečovaný a 2 byty zařízený dřevěn dům 'Waldegg'. Nad Haus, 3.5 km od centra Haus, 9 km od centra Schladming, klidná poloha ve svahu. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení. V domě: lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 3.5 km, restaurace 3.5 km, autobusová zastávka 2 km, koupaliště 3.5 km, termální bazén 'Amadé' 31 km. Golfové hřiště 4.5 km, vlek 3.5 km, zastávka ski-busu 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Domácí zvíře povoleno v ce ně. Pro každé dalsí k placení na místě Euro 6/den a zvíře.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Haus:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 750 - 2'863 m n.m.
Historická oblast hor na Enns leží centrálně v oblasti Dachstein-Tauern, vklíněná mezi příkrým vápencovým pohořím masivu Dachstein a prahorninou Schladminger Tauern (schladminské Taury). Místo světového mistrovství v lyžování v roce 1982 a 2013. Do této oblasti patří obce Groebming (18 km), Haus (6 km), Aich (11 km), Ramsau (7 km) a Mandling (11 km). Známé rekreační středisko, 100 km jiho-východně od Salzburg. V obci: bar, diskotéka, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium.

informace pro letní ubytování

Rekreační region nabízí celou řadu letních sportů. Schladming: jezero ke koupání, 8 km od obce. Bazén vyhřívaný. Kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Haus i. Ennstal. Rajtování. Rybaření. Letní lyžování. Letní sáňkařská dráha, Hochwurzen 3 km. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty. Využijte nabídky letní karty a jejích četných výhod: zdarma využívání lanovek, ledovec Dachstein, vlak a autobus, vstup do bazénů, jezer a muzeí, zábavní parky, dětské, rodinné a turistické programy (Platí pouze pro některé rekreační objekty. Nabízí pouze ty objekty, u kterých je informace o kartě uvedena v popisu domu).

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Dachstein-Tauern, počet přepravních zařízení: 86x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti od 4 let. Bežkařské tratě celkem v délce 25 km, zimní turistické cesty 40 km. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Lyžařská oblast Schladming Dachastein-Tauern je členem lyzařského svazu Amade (270 lanovek a 860 km sjezdovek). Ráj pro běžkaře Ramsau-Dachstein (300 km tratí) je vzálen 7 km. Schladming je výchozím míste, alpského lyžování-WM 2013!
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme