• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Mierzeja ★★★, Sztutowo

Polsko, Baltské moře (Polsko), Sztutowo

Ubytování v Polsku, Sztutowo
Číslo objektu: PL8211.101.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.104,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový bungalov 60 m2 na 2 podlažích, velmi jednoduché zařízení: 1x pokoj 20 m2, 2x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. V podkroví: (přikré schodiště) 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Zahradní nábytek, lehátka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Polsku, Sztutowo

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační osada 'Mierzeja'. 14 domy v komplexu, slunná poloha, 1.5 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek (oplocený), zahrada. Tenis, ping-pong, gril, dětské hřiště. V domě: recepce, k dispozici jízdní kola (extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 50 m, obchodní centrum 40 km, autobusová zastávka 200 m, písečná pláž 1.5 km. Jízdárna 300 m. Pozor prosím: zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem. Rekreační sídliště s 15 dřevěnými domy (z toho 2 u Interhomu). Basketbalové a volejbalové hřiště. Možnost zapůjčení jízdních kol a tenisových raket (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Sztutowo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, 19 km od Krynica Morska, 40 km od Elbląg, 40 km od Gdańsk, Gdynia, Sopot. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, krytý bazén, wellness-centrum. Další možnosti nákupu a zábavy, 4 - 30 km. Lodní doprava na Zalew Wislany (z Frombork). Ve Frombork: Koperníkova věž, varhanní koncerty. V Sztutow Muzeum Stuttof - koncentrační tábor. Bowling, půjčovna výbavy pro vodní sporty. V Katy Rybackie 4 km: krásné písčité pláže a pronájem jachet.

informace pro letní ubytování

Tenis. Rajtování. Cyklistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme