• RSS Feed

Der Winzerhof

Rakousko, Achau

Mühlgasse 14, 2481 Achau, Rakousko

Der Winzerhof, Achau, Rakousko
Der Winzerhof, Achau, Rakousko
Der Winzerhof - stručné informace o ubytování:
Winzerhof je útulný rodinný penzion typu bed and breakfast s vinárnou a farmou v Achau, jen pár kilometrů jižně od Vídně.

Pochutnat si zde můžete na nejrozmanitějších kulinářských skvostech, od vína vyrobeného rodinou vlastníků až po domácí moučníky a jiné lahůdky, stejně jako na chutné a bohaté snídani formou bufetu.

Penzion Winzerhof, který se nachází v boční ulici v centru Achau, je ideálním výchozím bodem pro výlety k zámku Laxenburg (2 km), do města Hinterbrühl s jeskynním jezerem (největší podzemní jezero v Evropě), do SCS (největší nákupní centrum v Evropě) i do centra Vídně (15 km).

Vlakové nádraží v Achau je odsud jen pár minut pěšky a nabízí přímé spojení do Vídně (20 minut). Snadno se odsud dostanete na dálnici A2 a rychlostní silnici S1. Na vídeňské letiště dojedete za pouhých 15 minut.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, nekuřácké pokoje, bezbariérové, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, zvuková izolace, topení, úschova zavazadel, obchody v hotelu, všechny prostory nekuřácké
golfové hřiště (do 3 km), masáže, dětské hřiště
společenské prostory, snídaně do pokoje, svatební apartmá, obědové balíčky, fax/kopírka
Internet:
Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme