• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě ★★★, Umag/Juricani

Chorvatsko, Istrie, Umag/Juricani

Ubytování v Chorvatsku, Umag/Juricani
Číslo objektu: HR2225.200.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.569,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, kamna na dřevo a klimatizace. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Terasa krytá. Lehátka.
Ubytování v Chorvatsku, Umag/Juricani

Informace o domě (rezidenci)

Juricani 5 km od Umag: Pěkný rodinný dům, rok výstavby 1920, renovovaný v roce 2004. Osada Kranzeti, 2 km od centra Juricani, klidná, slunná poloha, 7 km od moře. Společné: pozemek 700 m2 s trávníkem a stromy. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 200 m2 s květinami a stromy, bazén hranatý (6 x 3 m, 15.04.-04.10.). Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: pračka. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 2 km, restaurace 5 km, oblázková pláž 7 km, skalnatá pláž 7 km. Golfové hřiště 20 km, sportovní centrum 7 km. Pozor prosím: objekt ref.: HR2225.201.1 se nachází na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Umag/Juricani:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Umag- malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, na severozápadě poloostrova přímo u moře, 30 km severně od Porec, 60 km severně od Rovinj, 93 km severně od Pula. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Bazén. Aquapark. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek 10 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme