• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Jardins de Val et les Verdets ★★, Val d'Isère

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Val d'Isère

Ubytování ve Francii, Val d'Isère
Číslo objektu: FR7346.200.9

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.154,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 26 do 31 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 x 90 cm). Nika, 2x místo ke spaní. (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Val d'Isère

Informace o domě (rezidenci)

Byty jsou v různých rezidencích ve Val d'Isere rezidence 'Les Jardins de Val et les Verdets'. V obci 200 m od centra Val d'Isere, 300 m od sjezdovek. V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN]. Parkovací místo (kryté, extra). Obchod, potraviny, restaurace 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Sjezdovky v okruhu 0,5 - 1,0 km. V obci: zdarma kyvadlový bus. Byty musí být při opuštění uklizené. Konečný úklid možný, k zaplacení na místě. Ložní prádlo k dispozici. Ručníky si lze pronajmout, musí ale být objednáíny u držitele klíčů předem. Kauce: EUR 310,-..
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Val d'Isère:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'850 - 3'600 m n.m.
Val d'Isere leží v La Haute Vallée de la Tarentaise, na kraji parku 'Parc de la Vanoise', Známé letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko s 1'800 obyvatel, 82 km od Courchevel, 86 km od Albertville, 129 km od Annecy. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino, fitness-centrum. Val d'Isere byla původně malá vesnička obklopující místní kostel. Nyní se těší mezinárodní známosti jakožto ráj pro skialpinisty. Placené parkoviště zastřešené i nezastřešené (extra).

informace pro letní ubytování

Bazén. Tenis. Letní lyžování. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Espace Killy, počet přepravních zařízení: 100x celkem. 82x lyžařské sjezdovky, celkem 300 km, sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 144 km, lyžařské turistické trasy. Bruslařská hala. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Tignes 13 km. Z La Daille jsou to lanovkou 'Le Funival' ke sjezdovkám pouhé 4 minuty. Val d'Isere je spojeno s oblastí Tignes, dohromady tak tvoří lyžařskou oblast 'L'Espace Killy'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme