• RSS Feed

Hotel Schlair

Rakousko, Kremsmünster

Franz-Hönig-Straße 16, 4550 Kremsmünster, Rakousko

Hotel Schlair, Kremsmünster, Rakousko
Hotel Schlair, Kremsmünster, Rakousko
Hotel Schlair - stručné informace o ubytování:
Hotel Schlair se nachází v centru obce Kremsmünster, jen 400 metrů od benediktinského opatství. Nabízí moderně zařízené pokoje s minibarem a kabelovou TV.

Ráno se zde podává bohatá snídaně formou bufetu s domácím pečivem. Hotel Schlair provozuje stejná rodina již po 6 generací. Má vlastní pekárnu a tradiční rakouskou kavárnu.

Hotel Schlair nabízí bezplatné parkování. Lázeňské město Bad Hall je 10 km odsud a historické staré město Steyr je 21 km daleko.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, zvuková izolace, topení, úschova zavazadel, lyžárna, prostor pro kuřáky
golfové hřiště (do 3 km), knihovna, pěší turistika, cyklistika
pokojová služba, doprava na letiště, služba praní, čištění oděvů, kadeřnictví/kosmetika, služba žehlení, svatební apartmá, směnárna, obchod se suvenýry, čištění bot, obědové balíčky, turistické informace, fax/kopírka, kyvadlová doprava (zdarma), žehlič kalhot
Internet:
Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme