• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Umag

Chorvatsko, Istrie, Umag

Ubytování v Chorvatsku, Umag
Číslo objektu: HR2200.106.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.988,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 70 m2 v 2. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 5 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka.
Ubytování v Chorvatsku, Umag

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům. V centru obce Umag, v srdci města, 50 m od moře, 50 m plaz. Veřejné parkoviště 30 m na ulici extra. Obchod 200 m, restaurace, pláž ke koupání 50 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Umag:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Umag- malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, na severozápadě poloostrova přímo u moře, 30 km severně od Porec, 60 km severně od Rovinj, 93 km severně od Pula. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Bazén. Aquapark. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek 10 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme