• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Cedro ★★★★, Reggello

Itálie, Florencie a okolí, Reggello

Ubytování v Itálii, Reggello
Číslo objektu: IT5262.890.5

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.830,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 90 m2, v přízemí: vstup. Obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup k bazénu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). 2x sprcha/bidet/WC. Gril. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přístup ze soukromé terasy, cca 55 m2 se zahradním nábytkem.
Ubytování v Itálii, Reggello

Informace o domě (rezidenci)

Dům 'Il Cedro', obývaná majiteli, na vyvýšenině, 5 km od Reggello s malým soukromým rybníkem. Příjezd 150 m přírodní cestou. Pečovaná zahrada s trávníkem a cypřišemi. Hlavní část domu kde jsou 'Il Pozzo' a 'Il Fienile' se 7 byty, zatímco 'Il Cipresspo' a 'Olmo' jsou dvě na sobě nezávislé části domu, jednou stranou přistavěné k vedlejšímu domu s panoramatickou polohou naproti bazénu. V Incisa, 2 km jsou dostupné všechny možné služby, jako autobusové a železniční spojení do Florencie 25 km. V blízkosti je také bar a restaurace. Malé domácí zvíře na požádání povoleno. Příjezd po 19 hod. není možný. SAT-TV. Malá knihovna a zóna volného prodeje dosažitelná v 10 minutách. Rezidence ' Cedro'. 5 km od centra Reggello, 40 km od centra Arezzo, 70 km od centra San Gimignano. Společné: pozemek 40 ha (oplocený), bazén (12 x 8 m, hloubka 120 - 250 cm, 12.05.-06.10.). Gril. K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek. V domě: přístup na internet (vše zahrnuto v ceně). Příjezd vede až k objektu (150 m přírodní cesta). Parkovací místo. Obchod 300 m, supermarket 5 km, nádraží 'Figline Valdarno' 5 km, jezero ke koupání 'Lago di Bilancino' 70 km. Tenis 2 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Reggello:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 390 m n.m.
Regello leží na svazích Pratomagno, obklopené bohatou lesní krajinou. Nedaleko odtud uprostřed lesa je kouzelné opatství 'Abbazia di Vallombrosa'. Klidná obec s 14'000 obyvatel, na východě regionu, na úpatí hory hory, ve svahu, 40 km jiho-východně od Firenze, 58 km severo-západně od Arezzo. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme