• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Marrucheti ★★★, Grosseto

Itálie, Maremma Volterra, Grosseto

Ubytování v Itálii, Grosseto
Číslo objektu: IT5460.860.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.208,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová polovina dvojdomku 100 m2 na 2 podlažích, v přízemí, komfortní a vkusné zařízení: jídelna, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na lodžii, k bazénu. 1x pokoj s panoramatickým oknem, 2x lůžko. Malý obývací pokoj. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha/WC. Klimatizace. Velká terasa, altán. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Grosseto

Informace o domě (rezidenci)

I5480Zemědělský rekreační podnik v srdci Maremma Toskana, obklokpený olivovníky a vinicemi, 35 km od Castiglion della Pescaia a 70 km od Monte Amiata. Z rustikálního kamenného domu vznikly dva na sobě nezávislé domy s překrásnými soukromými terasami a vybaveným zahradním pavilonem se závěsnými houpačkami. Ideální pro zotavenou. Zděná kamna na pečení pizzy a chleba. Bazén je několik metrů před domem, ideální dohled na děti při koupání. U statku je také knězem vysvěcená kaple. V okolí je mnoho zemědělských a kulturních památek, na př. náhrobky etruského městečka Roselle (15 km), přírodní park Uccellina (25 km), termální lázně Saturnia (60 km). Florencie 130 km, Siena 60 km, Řím 180 km. Útulný, stylový dům 'Marrucheti', 2-podlažní, renovovaný, obklopen vinicemi. 12 km od centra Grosseto, 12 km od centra Campagnatico, 18 km od centra Roccastrada, klidná, slunná poloha na kopci, 25 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 5 ha, zahrada, ovocná zahrada, bazén (4 x 8 m, hloubka 140 cm, 30.04.-30.10.). Gril. K dispozici pouze pro Vás: pergola, terasa, zahradní nábytek. V domě: slunná terasa, ústřední topení. Příjezd (1 km přírodní cesta). Parkovací místo (4 x, kryté) u domu. Obchod 6 km, restaurace 3 km, písečná pláž 25 km. Golfové hřiště 45 km, tenis 12 km, jízdárna 6 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Grosseto:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město s 68'000 obyvatel, na jihozápadě regionu 12 km od moře, na rovině, 70 km jiho-západně od Siena. Veškeré služby v místě. Grosseto, hlavní město jižního Toskánska, přestože bylo ve válce silně poškozeno, zůstaly zachovány hradby ze 16. století.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme