• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Borsetti ★★, Casal Borsetti

Itálie, Emilia Romagna, Casal Borsetti

Ubytování v Itálii, Casal Borsetti
Číslo objektu: IT4367.100.7

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.230,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová polovina dvojdomku 50 m2 na 2 podlažích, jednoduché zařízení: malý obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko, 1x vysunovací lůžko, TV możno pronajmout a klimatizace. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj, - 200 cm, 2x lůžko. Vstup na terasu. WC zvlášť. Zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 1. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Casal Borsetti

Informace o domě (rezidenci)

Velká rekreační obec 'Borsetti'. Na kraji obce Casalborsetti, 15 km od centra Ravenna, slunná poloha, 150 m od moře, 150 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: zahrada s stromy, 3 bazény (19.05.-15.09.). Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis (extra), ping-pong, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN] (vše extra), kuželková dráha, biliár, možnosti nákupu, kiosek, pračka (společné). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 50 m. Pozor prosím: animace. Vhodné pro rodiny. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Casal Borsetti:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Ravenna, umělecké a kulturní město, známé svými mozaikami. Město s bohatou minulostí, které bylo před 1500 roky z trojího pohledu hlavním městem: na jedné straně od východořímské říše pod vládlou Teodorico, krále Gótů a od byzantské říše v Evropě. Tato doba poznamenala Ravennu množstvím pamětihodností, nábožensky ovlivněnými stavbami (bohatými na mosaiky). Mimoto je město také sídllem organizace pro ochranu lidských práv UNESCO. Ravenna je nejen kulturně-historicky zajímavým městem, ale má také přednosti přímo na moři ležicího města: v blízkém okolí je 9 rekreačních míst, rozdělenych po 35 km pobřeží. Tím vzniká bohatá nabídka zábavy pro volný čas. Zátoky Ravenny jsou harmonicky vklíněny mezi pláž, piniové lesy a řiční roviny s množstvím hotelů, kempingových míst, domů a bytů, velkolepými plážemi s jemným pískem a malebnými legendárními piniovými lesy, které opěvovali již světoví klasici jako Dante a Lord Byron.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme