• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Berggrubenhof ★★★, Fügen

Rakousko, Zillertal, Fügen

Ubytování v Rakousku, Fügen
Číslo objektu: AT6263.180.1

Ubytování pro 19 osob, k dispozici 9 pokojů z toho je 8 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 24.665,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

9-pokojový dům 260 m2, stylové a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, TV-satelit a kamna na dřevo. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička), jídelní kout. Koupelna/WC, WC zvlášť. V horním patře: 4x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Sprcha, WC zvlášť. V podkroví: 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Sprcha, WC zvlášť. 2x balkon, terasa krytá. Odkládací místnost. Pěkný panoramatický výhled do údolí a na krajinu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Fügen

Informace o domě (rezidenci)

Fügen: Stojí mezi lyžařskými areály Spieljoch a Hochfügen útulný selský dům 'Berggrubenhof', 3-podlažní, obklopen loukami. Nad Fügen, 5 km od centra, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 10 km od jezera, 5 km od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 5 km, restaurace 5 km, koupaliště 7 km, termální bazén 7 km, jezero ke koupání 10 km. Lanová dráha 5 km, zastávka ski-busu 200 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Spieljoch 4 km, Hochfügen-Hochzillertal 10 km, Zillertal-Arena 19 km. Známá jezera v okolí: Schlitterer Badesee 10 km, Rheintalersee 20 km, Achensee 21 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Skibus zdarma. Skibus jezdí do lyžařské oblasti Hochfügen. Běžkařské stopy, v létě pěkné procházky, turistické trasy a cyklotrasy přímo od domu, paragliding, překrásné místo s výhledem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Fügen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 550 - 2'400 m n.m.
Rekreační ráj čtyř ročních období je pohodová oblast se světem hor, turistiky a zážitků. Hlavní obec Fügen s výraznou kulturou, zde vznikla píseň 'Stille-Nacht, Heilige-Nacht'. Vlastivědné museum, sýrárna, historické kaple a mnoho více dodávají místu specielní důležitost. NOVÉ OD PROSINCE 2006: zážitkové lázně na 3 patrech Zillertal, pro postižené s: zážitkovým bazénem krytým i otevřeným, vnitřní vířivý bazén, skluzavka, odpočívárna, galerie s lehátky, restaurace, masáže, wellness s tepidáriem, parní lázeň, solebad, sauny, otevřená sauna na střeše s potápěčským bazénem, panoramabar, krytá oblast freestyle. Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 3'700 obyvatel, 45 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, kasino, fitness-centrum. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. Letní lyžování, Hintertux. Letní sáňkařská dráha. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Spieljoch+Hochfügen-Hochziller, počet přepravních zařízení: 43x celkem. Celkem 99 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Hintertuxer Gletscher 47 km. Jistota sněhu až od 1. května a garantované jedinečné apres-ski-.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme