• RSS Feed

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Brloh ★★★★, Český Krumlov

Česká republika, Jihočeský kraj, Český Krumlov

Ubytování v České republice, Český Krumlov
Číslo objektu: CZ3810.100.1

Ubytování pro 9 osob, k dispozici 7 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 17.691,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

7-pokojová vila 250 m2 na 2 podlažích v 1. patře, částéčně zkosená, účelné a moderní zařízení: vstup. E-topení. V horním patře: obývací pokoj 45 m2, TV-satelit a kachlová kamna. Vstup na balkon, jižní orientace. Jídelna. Vstup na terasu, západní orientace. 1x pokoj 20 m2, 2x lůžko. Vstup na terasu, západní orientace. Zkosený průchozí pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Obývací pokoj/jídelna 21 m2, 1x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby. Obývací pokoj/ložnice, 1x francouzské lůžko. Kuchyně 15 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení). Koupelna/sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Velká terasa 30 m2. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na krajinu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obývací pokoj/jídelna má kuchyňský kout (2-plotýnkový vařič, kávovar, lednice).
Ubytování v České republice, Český Krumlov

Informace o domě (rezidenci)

Brloh 20 km od Český Krumlov: Velká vila 'Brloh', 2-podlažní, rok výstavby 1992, obklopen stromy a loukami. Na kraji obce Brloh, samostatně stojící, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: park 1 ha (oplocený) s rostlinami a stromy. Tenis (01.05.-01.10.), zahradní sezení, zahradní nábytek, gril (houpačka, pískoviště). V domě: odkládací místnost na kola, slunná terasa, lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo (14 x) na pozemku, garáž č. 1,2. Obchod, potraviny 250 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 250 m, koupaliště 2 km. Vlek 6 km, lyžařské sjezdovky 4 km, běžkařské stopy 4 km. Atrakce v blízkosti: Holašovice UNESCO 7 km, Český Krumlov UNESCO 20 km. 4x kola (extra). Cyklistické stezky 50 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Český Krumlov:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 492 m n.m.
Malé město vzniklé již ve středověku, situováno na břehu řeky Vltavy s 300 památkově chráněnými objekty v historickém centru, druhým největším hradním a zámeckým komplexem v České republice zapsané na seznamu památek UNESCO a nejstarším barokním divadlem na světě. Křivolaké uličky, romantická zákoutí a unikátní komplex měšťanských domů s impozantní dominantou zámku nad meandrem Vltavy, vynikající výstavy umělců světoznámých jmen, koncerty, hudební festivaly, divadelní představení, hospůdky, kavárny i středověké krčmy, pestrá směs turistů z celého světa, to vše je Český Krumlov - malé ale zároveň kosmopolitní město s jedinečnou atmosférou, obklopeno neporušenou, krásnou přírodou. Historické centrum z 13. století je jedním z nejkrásnějších v České republice. Půvabné budovy z období renesance, hrad s jezdeckou školou, zámecká zahrada s otáčivým divadlem. Každoroční festival a divadelní hry v zahradách hradu. 20. června ROSE veletrh. Historické město, 180 km jižně od Praha, 22 km od Ceske Budejovice. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Lipno 21 km.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Kramolin, 20 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme