• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Romantica ★★★, Sorrento

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento

Ubytování v Itálii, Sorrento
Číslo objektu: IT6040.436.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 7.922,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Magnolia', 1-pokojový byt 25 m2, v přízemí, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kuchyňským koutem, TV-satelit, mezinárodní TV kanály a plochá obrazovka. Vstup pergola. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Topení, klimatizace (extra). Zahradní sezení 20 m2. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Sorrento

Informace o domě (rezidenci)

Velký, útulný třígenerační dům 'Romantica', obklopen stromy, loukami a poli. 4 km od centra Sorrento, 2 km od centra Sant'Agata sui due Golfi, v okrsku Priora, klidná, vyvýšená poloha na kopci, 4 km od moře, 5 km plaz, v zeleni. Společné: udržovaná terasovitá zahrada (oplocená) květinami a stromy. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Úzký příjezd končí 300 m od objektu. Šířka přístupové cesty: 200 cm. Parkovací místo u domu. Restaurace, bar 500 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Sorrento' 4 km, oblázková pláž 6 km. Atrakce v blízkosti: Sorrento, Pompei 30 km, Positano 15 km, Amalfi 35 km, Napoli 60 km, Capri. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra). Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sorrento:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme