• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Resort Walensee Landal Park ★★★★, Flumserberge/Unterterzen

Švýcarsko, Východní Švýcarsko, Flumserberge/Unterterzen

Ubytování ve Švýcarsku, Flumserberge/Unterterzen
Číslo objektu: CH8882.200.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.459,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2, komfortní, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC, WC zvlášť. Topení v podlaze. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). Některé apartmány jsou nekuřácké.
Ubytování ve Švýcarsku, Flumserberge/Unterterzen

Informace o domě (rezidenci)

Unterterzen 70 km od Zürich: Moderní, pěkná rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Resort Walensee Landal Park', rok výstavby 2008. V obci, centrální, slunná poloha, přímo u jezera, 10 m plaz. Společné: pozemek, krytý bazén vyhřívaný. Dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, sauna, masáže, parní lázeň, solárium, whirlpool (vše extra), možnosti nákupu, výtah, slunná terasa, lyžárna, ústřední topení, pračka (společné). Snídaně a polopenze na vyžádání. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo (kryté). Nádraží 'Unterterzen' 50 m, termální bazén 30 km. Golfové hřiště 30 km, lanová dráha, kabinková lanovka, dětské hřiště 100 m. Poznámka: Polopenze CHF 53.00/osoba/den, snídaně CHF 23.00/osoba. Ložní prádlo a ručníky zahrnuty v nájmu. Postele budou připraveny. K dispozici a k zaplacení na místě: kuchyňský set (houbičky, hadříky, utěrky) CHF 6.50, dětská židlička CHF 7.50, ohrádka CHF 7.50. V okolí se nachází wellness centrum s krytým whirpoolem, sauna, různé masáže, kosmetika, fitness, solárium, aj. (na místě). V areálu si můžete pronajmout lyže, jízdní kola, motorové čluny, šlapadla a kajaky. Místní obchod s potravinami nabízí pekárenské služby. Kromě všeho nabízí areál zajímavé aktivity na podzim. Informace a rezervace na místě nebo na www.resortwalensee.ch. Domácí zvířata na dotaz.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Flumserberge/Unterterzen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 425 m n.m.
Untzerterzen - Oberterzen - Flumserberge se spojením lanovkou. Útulná vesnice. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Walenstadt 5 - 6 km. Bazén. Lanovky, turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Okružní plavba lodí na jezeře Walensee zahrnuje zastávku v Quinten, bez automobilového provozu.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Flumserberge, počet přepravních zařízení: 17x celkem. 65x lyžařské sjezdovky, celkem 65 km, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 3 let, lyžařská školka pro děti od 2 let. Bežkařské tratě celkem v délce 19 km, lyžařské turistické trasy 22 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy (délka 3 km). Psí spřežení.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme