• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Studio & Suites ★★★, Rimini

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Ubytování v Itálii, Rimini
Číslo objektu: IT4510.740.3

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.628,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 33 m2, renovovaný, účelné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Malý balkon. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Rimini

Informace o domě (rezidenci)

Moderní rezidence 'Studio & Suites', renovovaný. Ve čtvrti Marina Centro, v obci Rimini, 300 m od moře. V domě: Wireless LAN [WLAN], klimatizace, k dispozici jízdní kola. Veřejné kryté parkoviště 50 m, extra. Potraviny 100 m, supermarket 500 m, restaurace 100 m, nádraží 'Rimini' 1.5 km, písečná pláž 300 m. Atrakce v blízkosti: Riccione 10 km, Aquafan 15 km, Mirabilandia 40 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Rimini:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rimini je klasickým rekreačním místem na jaderském pobřeží. Dlouhá pláž je ideální pro rodiny s dětmi. V turistickém centru najdete vše, co si můžete přát: restaurace, bary, tančírny, kino v přírodě, pohádkový park 'Fiabilandia', obchody a butiky. Pro sportovce: tenis, jezdectví, surfování, plachtění, vodní lyžování, minigolf, plovárny.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme