• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Lofts ★★★, Cabourg

Francie, Normandie, Cabourg

Ubytování ve Francii, Cabourg
Číslo objektu: FR1807.165.10

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.926,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 84 m2 na 2 podlažích v 3. patře, východní orientace: velký obývací pokoj/jídelna, TV, CD a DVD. Vstup na balkon. Nika, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). 1x otevřený pokoj se závěsem, 1x francouzské lůžko (140 cm). Sprcha. E-topení. Balkon. Velmi pěkný výhled na přistav. K dispozici: pračka, sejf. Daleký výhled na moře. Box v podzemní garáži č. 7507.
Ubytování ve Francii, Cabourg

Informace o domě (rezidenci)

Dives-sur-Mer 2 km od Cabourg: ,,Škola plachtění (v sezóně) 300 m. Pláž dosažitelná přemostěním pro chodce (500 m), nebo autem (2 km). Nákupní galerie u přístavu (v sezóně). Rezidence 'Les Lofts', 3-podlažní. Ve čtvrti Port Guillaume 800 m od centra Dives-sur-Mer, 3 km od centra Cabourg, 500 m od moře. Společné: zahrada (oplocená). V rekreačním zařízení: výtah, odkládací místnost na kola. Úklid na vyžádání. Parkovací místo na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 800 m, restaurace 100 m. Golfové hřiště (9 jamek) 2.8 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Cabourg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Cabourg má krásnou pláž s výhledem na Velkou Británii, odkud Viliam Dobyvatel vpadl do Anglie. Cabourg je historické a kulturní město, vzdálené pouze 3 hodiny plavby trajektem z Portsmouth (Velká Británie) do Ouistreham vzdálený 15 km, s řadou kulturních a sportovních akcí během celého roku, mezi jinými 'Festival du Film Romantique', nebo koňské slavnosti 'Epona'. Proslulé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 220 km severo-západně od Paris, 25 km od Caen. V obci: supermarket, boutique, diskotéka, kasino, kino, krytý bazén, thalassoterapie. Doprava letadlem: letiště Deauville St Gatien (DOL), 30 km, Caen Carpiquet (CFR), 33 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 3 km, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén vyhřívaný. Sportovní přístav, 2 km. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme