• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Serène Place ★★★, Pego

Španělsko, Costa Blanca, Pego

Ubytování ve Španělsku, Pego
Číslo objektu: ES9725.153.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.482,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Serene Place', 5-pokojový dům na 2 podlažích, velmi pěkné, vkusné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/bidet/WC. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. Terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. Pozor prosím: TV jen EN.
Ubytování ve Španělsku, Pego

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, komfortní dům 'Serène Place', 2-podlažní. Ve čtvrti Monte Pego, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 8 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2, bazén hranatý (4 x 8 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. Parkovací místo na pozemku. Obchod 6 km, supermarket 6 km, obchodní centrum 12 km, restaurace, bar, kavárna 600 m, písečná pláž 8 km. Golfové hřiště 12 km, tenis 600 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Pego:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé město se 40.000 obyvateli, 90 km severovýchodně od Alicante, 100 km jihovýchodně od Valencie. Supermarkety, obchody, restaurace, bary, noční život. Nákupní centrum 'Poral de la Marina' v Odara, 8 km od Dénia. Dopravní spojení: rychlostní silnice, železniční stanice v místě, autobusové linky. Javea 8 km, Pego 20 km, Gandía 30 km. Golfové hřiště 'La Sella' s 18 jamkami. Malá dráha pro turisty 'Limón Express': Dénia-Benidorm-Alicante. Hrad, který se pyšní nad městem, nabízí nádherný výhled na celý region. Archeologické a etnologické muzeum. Řada náboženských a lidových slavností. Možnosti výletů na ostrov Ibiza (trajektem pouhé 3 hod.). Během období sucha mohou být stanovena omezení ve spotřebě vody a nesmí se pak pít voda z kohoutku. Vzhledem ke zvýšené stavební činnosti v celé oblasti se může stát, že se začne se stavbou, aniž by byla předem předána informace. V četných urbanizacích je nutný automobil. Pokud přiletíte letadlem: letiště Valencia-Manises (VLC) 110km, Alicante-El Altet (ALT) také 110 km.

informace pro letní ubytování

20 km od pobřeží, zátoky, vodní sportovní aktivity. Golfové hřiště s 18 jamkami. Zábavní parky 50 km: Terra Mítica, Terra Natura, Aqualandia, Mundomar. Potápění, plachtění, surfování. Turistické cesty, horská turistika.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme