• RSS Feed

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě, Bali, Rethymnon

Řecko, Kréta, Bali, Rethymnon

Ubytování v Řecku, Bali, Rethymnon
Číslo objektu: GR6493.140.1

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 7 pokojů z toho je 6 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 58.604,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

7-pokojová vila, velmi stylové zařízení se dřevem: otevřený obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní stůl, TV-satelit, video, rádio, CD, DVD a klimatizace. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko a klimatizace. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar), klimatizace. Koupelna/WC. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko a klimatizace. Vstup na balkon. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji 2x lůžko a klimatizace. Vstup na balkon. Koupelna/WC. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled do dálky na moře a na hory. K dispozici: pračka, sejf, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Řecku, Bali, Rethymnon

Informace o domě (rezidenci)

Aleva 1 km od Bali: Velmi pěkná, stylová vila, rok výstavby 2000, renovovaný v roce 2009, obklopen stromy. Klidná, slunná poloha, 1 km od moře, 1 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 750 m2 (oplocený), pěkná zahrada k relaxaci, dvůr, bazén bez náhledu (60 m2, 01.05.-31.10.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], slunná terasa, ústřední topení, klimatizace, pračka. Výměna povlečení 2x týdně. Výměna ručníků 2x týdně. Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, supermarket 1 km, obchodní centrum 35 km, restaurace 1 km, bar 1 km, kavárna 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme