• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Hallenbadweg ★★★, Feldberg

Německo, Černý les - Schwarzwald, Feldberg

Ubytování v Německu, Feldberg
Číslo objektu: DE7828.100.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.269,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 77 m2, ve zvýšeném přízemí, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko a 1x skládací lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC. Topení v podlaze. Balkon 50 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: nekuřácký byt. Teplá voda přes E-bojler. Balkon částečně krytý.
Ubytování v Německu, Feldberg

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Hallenbadweg'. V obci, slunná poloha ve svahu, 50 m od sjezdovek, ve slepé ulici, v zeleni. Parkovací místo u domu. Obchod 50 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 4 km, krytý bazén 1.5 km. Golfové hřiště 15 km, tenis 4 km, vlek, lyžařské sjezdovky 50 m, lyžařská škola, běžkařské stopy 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Feldberg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 900 - 1'493 m n.m.
S kartou Konus, která je součástí turistické daně, můžete použít všechny autobusy a vlaky v síti partnerských organizací bezplatně a navštívit Černý les. Známé lázně pro léčbu dýchacích cest, na úpatí hory Feldberg, 37 km od Freiburg, 70 km od Basel, 65 km od Villingen-Schwenningen. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, sauna, solárium.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Aquapark 'Badeparadies Schwarzwald', 13 km. Surfování. Tenis. 1 golfové hřiště v 35 km. Minigolf. Paragliding. 1x kabinková lanovka, turistické cesty, horská turistika. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

26x vleky. Sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola. Regionální v délce 34 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. 42 km sjezdovek.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme