• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Fattoria di Castiglionchio ★★, Pontassieve

Itálie, Florencie a okolí, Pontassieve

Ubytování v Itálii, Pontassieve
Číslo objektu: IT5253.100.7

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.415,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 30 m2: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Koupelna nebo sprcha/WC. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byty se společnou zahradou nebo balkonem, některé s malými kamny se 2 malými plynovými plotýnkami.
Ubytování v Itálii, Pontassieve

Informace o domě (rezidenci)

Zařízení s vynikající panoramatickou polohou s více byty ve věži, bývalé stáji, sestává z panského domu a dalších zcela v místním rustikálním stylu renovovaných budov. Druhý bazén 10 x 5 m. Kulečník, malé museum. Selská usedlost 'Fattoria di Castiglionchio', renovovaný, obklopen stromy a poli. 5 km od centra Pontassieve, ve svahu, v zeleni. Společné: pozemek, bazén (15 x 6 m, 15.05.-15.10.). Tenis. V domě: restaurace, společenská místnost s TV. Příjezd (500 m přírodní cesta). Supermarket 5 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Pontassieve:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město se nachází na soutoku řek Arno a Sieve, v oblasti, kde je možno navštívit mnoho věží, mostů a římských a středověkých paláců. Historická obec s 20'000 obyvatel, na severovýchodě regionu, v údolí, dopravně výhodná poloha, 20 km východně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme