• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Christoph ★★★, Kaltenbach

Rakousko, Zillertal, Kaltenbach

Ubytování v Rakousku, Kaltenbach
Číslo objektu: AT6272.390.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.380,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt 160 m2 na 2 podlažích, útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, jídelní stůl, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní kout a rádio. Koupelna, WC zvlášť. V podkroví: 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x lůžko a umyvadlo. Sprcha/WC. Balkon, velká terasa 50 m2. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. POZOR: Dům je možné obsadit maximálně 8 osobami (včetně dětské postýlky).
Ubytování v Rakousku, Kaltenbach

Informace o domě (rezidenci)

Stumm 1 km od Kaltenbach: Pěkný, komfortní dům 'Christoph'. 1.5 km od centra Stumm, 2.5 km od centra Kaltenbach, klidná, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km, restaurace 50 m, koupaliště 1 km. Golfové hřiště 1 km, tenis 1 km, visutá lanovka 2.5 km, vlek 2.5 km, zastávka ski-busu 50 m, lyžařská škola 2.5 km, běžkařské stopy 100 m. Pozor prosím: skibus zdarma. Lyžařský bus vás doveze do 2,5 km vzdálené lyžařské oblasti Hochzillertal, do Kaltenbach, nebo do Zillertal Areny s lyžařskými oblastmi Zell, Carlos a Koenigsleiten. V několika minutách je dosažitelný svět zábavy 'Aufenfelder' s krytým bazénem, Wildwest-Fort, velkým zábavním parkem,dětským lyžařským vlekem a jezerem ke koupání.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kaltenbach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 560 - 2'500 m n.m.
5 obcí v údolí Zillertal, 5 různých kostelních věží - přesto idylické místo. Každá z obcí charakteristická svými specifickými zvláštnostmi. Ještě něco spojuje tyto čtyři obce - stará parní úzkokolejná dráha Zillertalbahn a pohostinnost obyvatel. Oblast Zillertal-Mitte (střed): Aschau, Ried, Kaltenbach, Uderns a Stumm. Malé, útulné rekreační středisko, 50 km východně od Innsbruck. V obci: bar, krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol. Zábavní park 'Aufenfeld' 2 km. Letní vleky (kabinkové a dráhy).

informace pro zimní ubytování

Počet přepravních zařízení: 36x celkem. Celkem 88 km lyžařské sjezdovky, sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 30 km, vysokohorské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Ski-optimal v Hochfuegen-Hochzillertal.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme