• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu ★★★, Castiglione del Lago

Itálie, Umbrie, Castiglione del Lago

Ubytování v Itálii, Castiglione del Lago
Číslo objektu: IT5509.809.3

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.900,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 68 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a jídelní stůl. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na zahradu. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Koupelna/bidet/WC. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, Castiglione del Lago

Informace o domě (rezidenci)

Původně místo pro projíž dějící s překrásným výhledem na jezero Transimeno, pouze cca 3 km od Castiglione del Lago. Celé renovované s krásnými byty, z nichž 7 je v naší nabídce. Podlahy z pálené hlíny, viditelné dřevěné trámoví a originální nábytek z 19. století. Vnější prostředí vybavené zahradním nábytkem a zcela oplocené. Zařízení leží přesně na hranici mezi Toskánskem a Umbrií, ideální poloha pro výlety do početných okolních měst s kulturní tradicí. V okolí volejbalové hriště. Dům. 3 km od centra Castiglione del Lago. Společné: bazén (7 x 15 m, 29.05.-25.09. bazén otevřen 09:30-13:30 a 15:30-20:00). Tenis, gril, parkovací místo na pozemku. Jízdárna 1 km. Známá jezera v okolí: Trasimeno 3 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Castiglione del Lago:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Kouzelná vesnice s 14'000 obyvatel, na západě regionu přímo u jezera, 50 km západně od Perugia, 62 km jižně od Arezzo. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, wellness-centrum, 20 km. Castiglione del Lago ve vápencovém předhůří, které bylo kdysi 4. ostrovem jezera Lago Trasimeno. Početné archeologické nálezy v okolí svědčí o etruské minulosti. Pláže a denní jízdy rychločlunem ke třem ostrovům jezera.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme