• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Hotel zum Dom ★★★★, Graz

Rakousko, Štýrsko, Graz

Ubytování v Rakousku, Graz
Číslo objektu: AT8010.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 26.889,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový ateliér 113 m2 na 2 podlažích, v podkroví, prostorné a světlé, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/WC. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar), kapsle do kávovaru extra. WC zvlášť. Klimatizace. V podkroví: otevřená galerie, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Velká terasa. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: telefon (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ubytování v Rakousku, Graz

Informace o domě (rezidenci)

Historická rezidence 'Hotel zum Dom', z 17. století. 3 byty v rezidenci. Centrální poloha. V domě: recepce, restaurace, snídaňová místnost, Wireless LAN [WLAN]. Donáška pečiva a snídaně na vyžádání (extra). Veřejné kryté parkoviště 450 m, extra. Supermarket 300 m, restaurace 10 m, pěší zóna 50 m, tramvaj 'Opernring' 300 m, autobusová zastávka 'Palais Trauttmannsdorff/Urania' 100 m. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Graz:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 353 m n.m.
Nejzelenější město Štýrska a gastronomická perla Rakouska. Historická část středověkého města je ideální k procházkám. Nejen pro svou historickou hodnotu, ale i soudobou architekturu patří město do dědictví UNESCO. Ve městě si každý najde to své - je zde vše od největší kolekce zbraní po nejmenší galerii, skoro neviditelnou v úzkých ulicích ve městě Graz. V centru historického města se mimo jiné nachází mohutná skála Schlossberg a Hodinová věž veliká 28 metrů, nejznámější symbol města Graz. Historické, rušné město s 265'000 obyvatel, Pozoruhodnosti Schlossberg/Uhrturm, Murinsel, Botanischer Garten, Wellnesspark Auster, Dětský ráj Kindermuseum FRida & freD, Kulturní akce Oper, Jízda kočárem. Doprava letadlem: letiště Graz (GRZ), Wien (VIE).

informace pro letní ubytování

Bazén. Tenis, golfové hřiště, CITY GOLF Graz-Puntigam 5 m, dalši golfové hřiště v okruhu 2 - 10 km. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme