• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Katarina ★★★, Primošten

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Primošten

Ubytování v Chorvatsku, Primošten
Číslo objektu: HR4600.120.2

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.753,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 81 m2 v 1. patře: velký obývací pokoj/jídelna 35 m2, 1x pohovka, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 2x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Koupelna/bidet/WC. Velká terasa 30 m2. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka.
Ubytování v Chorvatsku, Primošten

Informace o domě (rezidenci)

Dolac 4 km od Primosten: Pěkný dům 'Katarina'. Slunná poloha ve svahu, 200 m od moře, nutno přejít silnici, v zeleni. Společné: gril. Parkovací místo u domu na pozemku. Potraviny, restaurace 800 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Stinné parkoviště ve dvoře.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Primošten:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé, útulné, rušné sídliště s 3'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, 25 km jižně od Sibenik, 60 km severo-západně od Split. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme