• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Pakoštane

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Pakoštane

Ubytování v Chorvatsku, Pakoštane
Číslo objektu: HR4310.115.4

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.319,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 45 m2 v 2. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko a 1x skládací lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Koupelna/bidet/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek.
Ubytování v Chorvatsku, Pakoštane

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům. Nad Pakostane, 800 m od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 800 m od moře. Parkovací místo u domu. Obchod 150 m, restaurace 200 m, písečná pláž 1.5 km oblázková pláž, skalnatá pláž 800 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Výlet na půl dne motorovým člunem majitele 1x týdně (zdarma).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Pakoštane:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Pakoštane - malá, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 2'500 obyvatel, na severu regionu přímo u moře, 6 km jiho-východně od Biograd na moru, 36 km jiho-východně od Zadar, 41 km severo-západně od Sibenik. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, restaurace, bar, noční klub, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, pamětihodnosti. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 - 40 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Potápění, vodní lyžování. Rajtování. Rybaření (s povolením). 2 km turistické cesty, horská turistika. 38 km cyklistické cesty, 38 km cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme